Haber

Bodrum afet bölgesinde ‘mobil’ hizmete devam ediyor

MALATYA (İGFA) – Malatya’nın çeşitli bölgelerinde portatif hizmet veren kuaförler, Malatya Merkez, Doğanşehir, Akçadağ, Arapgir, Arguvan ve Çığlık ilçelerindeki 15 mahalleye gitti. Yaklaşık bir ay önce gönderilen ve halen Malatya’nın çeşitli ilçe ve mahallelerinde hizmet vermeye devam eden Portatif Kuaför, 23 günde 510 kadına ulaşarak kuaför hizmetlerinden yararlanmalarını sağladı.

Mobil Kuaför, Malatya’nın çeşitli bölgelerini ziyaret ederek kuaför ve ekipmanlarıyla Malatyalı hanımların hizmetine girecek.

TERZİHANE HİZMETLERİ DEVAM ETMEKTEDİR

Bodrum Belediyesi’nin konteyner kent Malatya’da başlattığı Hanım Eli Projesi kapsamında gönüllülerin katılımıyla açılan terzi dükkanı hizmetlerine devam ediyor. Terzihanede nevresim, yastık, çarşaf dikilirken aynı zamanda giysiler de tamir ediliyor. Bugüne kadar yapılan çalışmalar kapsamında terzihaneden bugüne kadar 1.300 kişi yararlandı.

Malatya’nın Yeşilyurt İlçesi Aşağı Bağlar Mahallesi’nde kurulan terzi dükkanının yanı sıra temel ihtiyaç maddelerinin dağıtımı konteyner kentte devam ederken, Bodrum Belediyesi’nin depremzedelere verdiği hizmetler hız kesmeyecek.

domanic-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu